Кошик
20 відгуків
Магазин кованой мебели Gefest1
+380957371342

Ковальська справа.

Ковальська справа.

Що таке кузня? Міфологія і розповіді в християнстві.

Кузня - це дивовижне, умиротворений місце, яке схоже божого храму заколисує внутрішній світ людини. У народі побутує думка, що там нібито не живе нечиста сила. Про це складають міфи, історії, різні анекдоти. Чого тільки коштує повість Н.В. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу диканьки», яка описує містичні пригоди кузня і чорта. Також цікаво, що у сучасному Римі існує церковний сан «Тато ковальський».

Історія кузні.

Це справа вже багато тисячоліть супроводжує людство, рівним рахунком з тих часів, коли людина скористався вогнем, і почав добувати метал в його первородних формах. Дует цих двох речей дозволив нам просунутися в еволюційному щаблі. Ми стали краще добувати собі їжу, орати землю, захищатися.

Хто став першим ковалем сказати дуже складно, але виділити з усього світу як першо засновників цієї справи можна індію, тодішні територію перської імперії, і багато інших країн внесли свої лепти.

Що з себе представляє інтернет-магазин Гефест?

  • Ми - виробники та прямі постачальники унікальних речей, які на сьогоднішньому ринку мають самі низькі ціни на подібні товари.

  • У нас Ви знайдете величезний асортимент кованих вішалок, підставок під квіти і пляшки, ключниць, панно, наборів для каміна, квітів з металу, свічників, сувенірів та іншої продукції.

  • На сайті присутні оптові ціни на деякі види товарів

  • Приємний сервіс.

Будемо раді Вашим подальшим замовленнями, з повагою адміністрація сайту.