Кошик
20 відгуків
Магазин кованой мебели Gefest1
+380957371342
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Полки для взуття, таку шафку.

Яку полицю для взуття вибрати?

  • декоративну
  • красиву
  • ексклюзивну

Ковані полку під взуття - це не просто меблі, а один з різних способів самовираження, будь-яка господиня підтримує будинок в затишку й красі. Величезна наявність демісезонного взуття може займати величезний простір у Вашому будинку, і створювати масу незручностей в передпокої.

Якість - невід'ємна складова виготовлення будь-якого виду виробів включаючи полки під взуття. Вони розрізнятися у стилістиці виконання, кольорі, обсязі. Також полку допомагає краще зберегти взуття.

Яку полицю під взуття можна придбати в «Гефесті»?

Полку лавка для взуття

Даний виріб є унікальним поєднанням двох елементів меблів, підставки під взуття та лавки. З таким атрибутом Ваша прихожа зміниться. Більше не знадобитися підносити стілець своїм гостям для перевзування.Особливо до вподоби полку-лавка доведеться до вподоби літнім людям.  

Звичайна полку

На звичайну полицю можна покласти взуття і допоміжні предмети, присісти на неї не вийде. Також даний вид, як і попередній служить якимось декоративним елементом у вашому внутрішньому інтер'єрі.

Недорогу

Так як наш інтернет-магазин є одночасно виробником і постачальником кованої продукції, то ми самі несемо гарантію за відповідність ціни і якості на наш виріб. Всі деталі наших виробів продумані до дрібниць, виготовлення відбувається на вищому рівні добрими ковалями, і іншим незамінним персоналом. При купівлі у нас Ви заощадите масу коштів, Вам не доведеться замовляти товар у посередників.

Історія кованої підставки для взуття.

Існує й інша назва цієї речі - «галошниця». Так її називали в Індії, країні з переважно з тропічним кліматом, де калоші приходили як раз до речі. Саме вони першими почали робити підставки під цей незамінний вид взуття.

Як вибрати красиву і недорогу підставку для взуття в нашому інтернет-магазині?

Цены на подставку разнятся. Могут начинаться от нескольких сотен, до нескольких тысяч гривен. Это напрямую зависит от сложности работы, количества кованых валют и прочего. Набивка подставки может представлять из себя различные фигуры, она может включать листы, кованую лозу с виноградом, силуэты животных и различных существ. Фактура металла может также принимать разнообразные формы.