Кошик
20 відгуків
Магазин кованой мебели Gefest1
+380957371342
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Підсвічники

Свічники - історія створення і види.

Перші хто досяг успіху у створенні свічників були Єгиптяни і Етруски. Довгий час вони використовувалися в храмах при ритуальних діях і лише через деякий час, люди зрозуміли універсальність даної речі, яка також непогано показує себе і в повсякденному побуті.

   

Матеріали для виготовлення використовувалися досить різноманітні, починаючи від очерету закінчуючи бронзою. Ближче до 17 століття у Венеції і Флоренції вони набувають якийсь інший вид, бронзові підставки під свічки інкрустують дорогоцінними каменями і металами. Їх форма вражає розум. Можна побачити резбление, використання всіляких фігур, унікальний дизайн. Їх існує три виду.

  1. Настільні підсвічники

  2. Підлогові свічники

  3. Настінні свічники

Купити ексклюзивні ковані свічники від інтернет-магазину «Гефест».

Подарувавши металевий свічник комусь із близьких людей, Ви гарантовано станете бажаним гостем на будь-якому з наступних свят. Сама вибаглива жінка не встоїть перед таким сюрпризом.

Як і де вигідно купити свічники в Україні?

На даний день існує безліч джерел в яких легко можна купити кований канделябр, за низькими цінами, проте якість виробів в них істотно різниться. Ми не можемо сказати, що наші вироби найкращі, але те що вони самі ексклюзивні це точно. Купивши великий свічник, Ви гарантовано отримаєте товар, якість якого повністю відповідає ціною підсвічника. В кожну роботу ковалі вкладають душу, виявляючи свою майстерність.

Ексклюзивні фото унікальних свічників.

Всі товари які побачите і фото свічників зроблені нами. Це також гарантує якість товару придбаного Вами. Виготовлення проводитися згідно фотографії, ми не можемо зробити 100% схожість, так як це ручна робота, кожне виріб в кінцевому підсумку виходить максимально наближеним до оригіналу.

Інтернет-магазин свічників «Гефест».              

Що ж особливого в кованих свічниках інтернет-магазину Гефест них запитаєте Ви? Метал при правильній обробці здатний перетворитися в настільки химерні форми і будови будь-яка людина, навіть із найбільш своєрідним, неординарним смаком зможе знайти те, що йому потрібно. Фарбування залежить від побажання покупця, для прикраси свічників використовують патину.