Кошик
20 відгуків
Магазин кованой мебели Gefest1
+380957371342

Ковані камінні набори

Набір для каміну в побуті.

Всі ми знаємо що таке камін і навіщо він потрібен.Це не просто привілей багатих людей, швидше за все, це життєва необхідність. Адже в наш час в яке криза закрався до будь-якого в кишеню, потихеньку доводиться шукати шляхи для економії коштів. Саме тому варто серйозно задуматися про купівлю дров та будівництва топки. Звичайно це досить важко зробити в багатоповерхових квартирах, хоча існує декілька варіантів як зімітувати його (мається на увазі електричні), які також набагато дешевше обходиться ніж газове опалення.

Призначення набору і аксесуарів

Ви вже побудували камін, закупили горючі кошти, всіляко прикрасили його дорогими матеріалами, вже начебто готові до його запуску, але раптово розумієте що вся виконана робота зроблена даремно без однієї простої, але зараз необхідної речі - камінного набору. Так саме без нього дуже складно або практично неможливо обходитися в роботі з улюбленим всіма каміном.Так що ж це таке? Набір для каміну - це набір допоміжних інструментів які всіляко допоможуть у поводженні з палаючими головешками, а також щоденної чищенні і догляді за ним. У комплект набору входять:

  • Кочерга - переволочит найбільше палаюче поліно.

  • Щипці - допоможуть перенести жар.

  • Віник - видалить непотрібний попіл.

  • Совок - лопатка для сміття.

Види камінних наборів.

Камінні набори бувають різних видів, ми настійно рекомендуємо Вам заздалегідь передбачити, де саме Ви хочете бачити свій набір. В основному існує два різновиди (підлогові, настінні). Їх назва говорить сама про себе, єдине що їх розділяє - це дизайн і яке місце вони займуть. Настінні істотно заощадять простір, підлогові навпаки займуть якесь місце. Як на мене підлогові набагато витончені так як вони мають більш цікаву структуру.

Ковані настінні камінні набориКований підлоговий камінний набір від інтернет-магазину Гефест

Ковані камінні набори.

Саме ковані камінні набори з підсвічниками самі витончені і унікальні у своєму роді, для їх виготовлення використовується метал. Этот материал настолько интересен и пластичен при термической обработке, что с него можно лепить любые линии и фигуры которые только можно себе вообразить. Естественно только опытный кузнец способен изготовить не просто каминный аксессуар, а настоящие произведение искусства, которое не одно десятилетие будут достойно украшать интерьер вашего дома. Также хотелось бы напомнить то что все наши каминные наборы изготавливают вручную.

Де і як купити ковані камінні набори?

Решили купить наборы для камина, и не знаете где приобрести тогда Вам стоит обратить внимание именно на наши каминные аксессуары. У нас вы найдете уникальные фото каминных наборов которых не увидите ни в каком другом источнике. Также Вас порадуют низкие цены каминных наборов, ведь приобретая их у нас Вам не понадобиться переплачивать перекупщику. Будем рады Вашим заказам, и с радостью ответим на любые Ваши вопросы.Не забудьте подивитися інші ковані вироби в інтернет-магазині Гефест.